HAKKIMIZDA

Türkiye'nin lokomotif sektörlerinden olan İnşaat ve Enerji Sektörleri kendi gelişimleri ile birlikte pek çok yan sektörün de gelişmesine ön ayak olmuşlardır. Gelişen sektörler, gerek yüksek teknoloji gerektiren tesisatları, gerekse kaliteli donanımları her geçen gün artan bir taleple uygulanmasını da beraberinde getirmiştir. AYKEN ELEKTRİK ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurulduğu 1998 yılından itibaren ana faaliyet alanı olarak tesisat ve teknolojik donanım ana kalemlerinden elektrik-elektronik bina tesisatları konularında faaliyet göstermektedir. Enerji Sektöründe Hidro Elektrik santrallerin, Termik santrallerin ve Endüstriyel tesislerin anahtar teslimi elektrik-otomasyon-enstrumentasyon Electrical/Mechanical Balance of Plant (E-M BoP, E&I) işleri çerçevesinde faaliyet gösteren bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir. AYKEN ELEKTRİK ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT LTD. ŞTİ, gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki pek çok projeye imza atmış kadroları ile faaliyet gösterdiği alanlarda yüksek kalite ve disiplinli iş anlayışı ve sahip olduğu ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ile güvenilir mühendislik ve taahhüt hizmetleri vermeyi ilke edinmişlerdir. Taahhüt edilen işlerin ve imalatların, ilgili standart ve normlara uygun olarak belirlenen kalite, bütçe ve süre içerisinde tamamlanması, firma kalite politikalarımızı oluşturan temel ilkedir. AYKEN ELEKTRİK ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT LTD. ŞTİ., elektrik-elektronik-otomasyon-enstrumentasyon tesisatları olarak ihtiyaç duyulabilecek her türlü mühendislik ve taahhüt hizmetlerini pek çok projede başarıyla sağlamış olup, şu anda da gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki projelerde çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile, önümüzdeki yıllar içerisinde gerek Türkiye gerekse uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

AMAÇLARIMIZ

  1. Piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak.
  2. Sektör içinde liderler arasına girmek.
  3. Uluslararası pazarlarda da faaliyet gösterebilmek
  4. Sağlıklı ve planlı bir reel büyüme gerçekleştirmek
  5. Toplam kalite yönetimi uygulamasını şirket bünyesinde yerleştirmek
  6. Taahhütlerimizi sözleşmelerimiz çerçevesinde eksiksiz yerine getirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, entegre mühendislik anlayışımız ile, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, mesleki etik kurallarına saygılı olarak, firmamızı sektörün liderleri arasına sokmak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

AYKEN ELEKTRİK, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde, sürekli gelişime inanan, ürün ve hizmetlerinde kaliteye öncelik veren, yeni teknolojiler ve hizmette kalite bakımından öncü şirketlerden biri olarak; Çevre kirliliğine neden olabilecek etkenleri, kontrol altında tutarak ve zararı en aza indirmeyi, Yasal yükümlülükleri yerine getirmeyi ve çevre mevzuatlarına uymayı, Faaliyetlerimiz sırasında mümkün olan en iyi teknolojiyi kullanarak, çevreye vereceğimiz etkileri en aza indirmeyi, Çevre bilincini ve çevreyi korumak adına yaptığımız çalışmaları, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve toplum ile paylaşmayı ve yaşam felsefesi olarak benimsenmesini sağlamayı, Çevresel duyarlılığı arttırmak için ihtiyaçlara göre değişen ve gelişen eğitimler vermeyi, Çevre kirliliğini önlemek amacıyla kirletici atığı kaynağında azaltmak, tekrar kullanmak veya geri kazanmak için çalışmalar yapmayı, Sadece çalışanlarımız için değil, toplumumuz içinde sağlıklı temiz, güvenli ve emniyetli bir çevre sunabilmeyi, taahhüt ederiz…

BELGELERİMİZ

image
image
image
image